Wasze blogi ♥

W komentarzach możecie dawać linki do Waszych blogów, stron itp. ;)

EDIT: Podawajcie także nicki do Twittera, mój to @Agata1DLove ;P

7 komentarzy:

 1. http://gabi-gabrysia1.blogspot.com/


  http://1djedenkierunek1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do sb na milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym serdecznie zaprosić na bloga, którego prowadzę razem z przyjaciółką, Martą. O czym on jest? O dwóch skrajnościach imieniem Francesca i Kimberly. Po paradoksalnej sytuacji dziewczyny zaprzyjaźniły się mimo swojej odmienności.
   Franky jest tancerką o mocnym charakterze. Potrafi być wredna i często wykorzystuje ludzi. Kim zaś jest tą… Lepszą? Ma dobre serce i dużo pisze. W przyszłości chciałaby byś znaną pisarką.
   Trudno mi jest w skrócie opisać bohaterki, toteż zapraszam na naszego bloga, w którym jak na razie znajduje się post zatytułowany „Szczegółowy opis bohaterów”, czego nie muszę tłumaczyć. :P W ciągu kilku najbliższych dni pojawi się prolog, zaś w sobotę rozdział pierwszy. To dopiero początek historii, więc łatwo będzie się wdrążyć. :)
   Tak więc w imieniu moim i Marty chciałabym serdecznie zaprosić na naszego bloga:
   hide-feelings.blogspot.com
   Pozdrawiam serdecznie. ♥

   P.S. Chciałaś jeszcze nick na Twitter'a. Mój to @FreeHugsHarry. :)

   Usuń
 5. Zapraszam na mojego bloga. Dopiero zaczynam i mam na razie tylko bohaterów, niedługo pojawi się prolog^^
  KoronaAlbastren.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Kursor pochodzi ze strony profilki.com.pl/strzalki/strzalki/angelcursor.cur